تماس با ما

لینگ ایران
پرچم ایران و فرانسه

همکاران ما در واحدهای مختلف لینگ ایران همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

لطفاً در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام با لینگ ایران تماس بگیرید.

تماس با لینگ ایران

شماره تماس ۱ : ۰۲۱۸۸۱۰۷۹۵۳

شماره تماس ۲: ۰۲۱۸۸۱۰۵۶۵۳

شماره تماس ۳ :۹۹۰۶۹۶۹۶۶۱ ۹۸+

شماره تماس ۳ :۹۹۰۹۶۰۰۵۷۵  ۹۸+

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۰۰الی ۱۷:۰۰

تماس با ما

lingiran1018

تماس با ایمیلایمیل پشتیبانی

info@lingiran.com

آدرسآدرس : تهران-  خیابان شهیدبهشتی- خیابان احمدقصیر- کوچه اول- پلاک ۱- واحد  ۱، دفترترجمه لینگ ایران ،کد پستی : ۱۵۱۳۶۳۶۶۱۱

دسترسی مترو :  ایستگاه میرزای شیرازی

ترجمه زبان فرانسه یکی از نیازهایی است که در طول سال های اخیر بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است . زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان های دشوار و پیچیده شناخته می شود که هم تکلم و ترجمه شفاهی فرانسوی آن کار نسبتا دشواری است و هم ترجمه کتبی آن نیاز به دقت، تجربه و دانش کافی دارد. به همین علت است که نمی توان برای ترجمه زبان فرانسه به زبان های دیگر به سراغ هر فردی که اطلاعات کمی در مورد این زبان داشته باشد رفت.

ترجمه زبان فرانسه علاوه بر نیاز به تحصیلات آکادمیک این رشته، به تجربه در برخورد با متون مختلف نیاز دارد. همچنین آشنایی با اصطلاحات پرکاربرد زبان فرانسه، دستور زبان فرانسوی و موارد مختلف دیگر، برای مترجم زبان فرانسه ضروری و حیاتی است. افرادی که بدون اطلاعات جامع در مورد این زبان نسبتا سخت، اقدام به ترجمه متون تخصصی و نیمه تخصصی می کنند، ممکن است ضرر و زیان فراوانی بر یک مجموعه وارد نمایند.

از این رو اهمیت توجه به مترجمی که قرار است ترجمه زبان فرانسه را بر عهده بگیرد بسیار مهم است. همچنین بهتر است این کار توسط یک فرد خاص انجام نشده و کار ترجمه به ویژه در متون حساس و مهم، به یک دارالترجمه معتبر در این زمینه سپرده شود. سپردن ترجمه زبان فرانسه به دارالترجمه  لینگ ایران خیال سفارش دهنده ترجمه این زبان را راحت می کند.