خدمات صفحه آرایی مخصوص شرکت ها

با استفاده از خدمات صفحه آرایی علاوه بر ترجمه متون تجاری، دفترچه های راهنما، کاتالوگ، بروشور و تمامی مواد تبلیغاتی را به صورت کاملاً آماده برای چاپ دریافت نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

صفحه آرایی چیست؟

مجموع آماده سازی صفحات جهت چاپ را می گویند که رفته رفته به مرور زمان پیشرفته شده و با چاشنی خلاقیت به مسئله ای مهم در جذب مخاطب برای مطالعه بیشتر رسانه مبدل شده است.

با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور رسانه های نوین از قبیل سایتهای خبری، کتابهای الکترونیک، تلوزیون، رادیو و … کتاب و مجله هنوز مخاطب خود را از دست نداده و همچنان به سران مطالعه به مهم ترین عامل پیشرفت کشورها یاد می شود. برای افزایش این سرانه، یکی از راه ها صفحه آرایی جذاب و هنرمندانه برای جذب و لذت بردن بیشتر مخاطبان است.

هدف از صفحه آرایی

هدف از این موضوع بالا بردن سرعت و میزان انتقال مفهوم شامل متن و تصویر به مخاطب می باشد. در صفحه آرایی با چیدمان مناسب مطالب و تصاویر به برقراری ارتباط بین مفاهیم و مخاطب کمک می شود. تنظیم صفحه با در نظر گرفتن مقتضیات مطالب درج شده هر اثر، بازتاب دهنده موضوع کتاب، مجله و یا مقاله است. برای مثال در کتاب کودکان با توجه به گروه سنی مخاطب استفاده از تصویرسازی، فونت، رنگ، قطع و فضای سفیدخوانی متفاوت است. به طور کلی صفحات هر کتاب باید با توجه به قطع، موضوع و مخاطب، چهارچوب و پاراگراف بندی مناسب را داشته باشد. ترکیب بندی هر صفحه نیز با در نظر گرفتن این اصول انجام می شود و برای داشتن یک چهارچوب مناسب لازم است که فضای صفحه موزون و چسم نواز باشد. ابعاد صفحات کتابهای موجود عموماً مطابق اندازه های طلایی و یا بسیار نزدیک به آن است.

 

با استفاده از خدمات لینگ ایران این اطمینان به شما داده می شود که بهترین خدمات صفحه آرایی و ترجمه متون تجاری، دفترچه های راهنما، کاتالوگ، بروشور و تمامی مواد تبلیغاتی را به صورت کاملاً آماده برای چاپ دریافت خواهید نمود .