قوانین و مقررات

دفتر ترجمه برای انجام کار، نیاز به رویت اصل مدارک دارد. مدارک ارائه شده توسط مراجعین می بایست ممهور به مهر و امضا سازمان و یا ارگان صادرکننده باشند. همچنین در صورت نیاز، ارائه ی تاییدات کتبی الزامیست. لازم به ذکر است که اصالت تمامی مدارک توسط همکاران ما بررسی می گردد.

هزینه ها بر اساس نرخنامه رسمی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران محاسبه می گردد. بر اساس نرخنامه مذکور هزینه تمبر، کپی و سایر خدمات دفتری بر عهده مشتری می باشد.

اخذ تأییدات قوه قضائیه، وزارت امور خارجه و سفارت بخشی از خدمات ارائه شده توسط دفتر ترجمه است. این روند توسط نماینده دادگستری و با هزینه جداگانه انجام می شود. مسئولیت عدم تایید مدارک توسط قوه قضائیه و وزرات امور خارجه بر عهده مشتری می باشد.

به علت بالا بودن هزینه تأییدات قوه قضائیه و وزارت امور خارجه این امکان در اختیار مشتریان عزیز قرار داده شده که قبل از ارسال مدارک، صحت تمامی اطلاعات شخصی را اعم از لاتین اسامی، عناوین خاص، تاریخ ها، اعداد و ارقام و … بررسی و تأیید نمایند و در نهایت ترجمه های خود را با اطمینان خاطر تحویل بگیرند. مسئولیت اشتباهات احتمالی فنی و نگارشی بر عهده دفتر ترجمه می باشد.

لغو سفارش توسط مشتری طی ۲۴ ساعت اولیه بدون پرداخت هزینه و پس از گذشت ۴۸ ساعت از زمان دریافت مدارک با پرداخت ۳۰% مبلغ فاکتور امکان پذیر می باشد.

مدت زمان ترجمه با توجه به تعداد مدارک اعلام خواهد شد. زمان تقریبی جهت انجام کار حدود ۵ الی ۷ روز کاری می باشد. جهت اخذ تأییدات قوه قضائیه و وزارت امور خارجه نیز ۳ روز کاری زمان لازم است.

اصل مدارک و ترجمه ها تنها به دارندگان آنها و یا بستگان و آشنایان در صورت ارائه قبض تحویل داده می شود. لازم به ذکر است که شخص تحویل گیرنده موظف به ثبت اطلاعات شخصی و امضا فاکتور می باشد.

تحویل ترجمه ها در روزهای کاری از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۷:۰۰ و در روز پنجشنبه با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

با توجه به شرایط موجود و رعایت پروتکل های بهداشتی، پرداخت فقط به صورت اینترنتی و یا از طریق دستگاه های پوز موجود در دفتر انجام می شود.