مهرناز کرانی مترجم فرانسه

لیست خدمات دفتر ترجمه لینگ ایران

لیست خدمات دفتر ترجمه لینگ ایران
لیست خدمات دفتر ترجمه لینگ ایران

ترجمه غیر رسمی زبان فرانسه توسط دفتر ترجمه لینگ ایران

دفتر ترجمه لینگ ایران با بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در زمینه ترجمه زبان فرانسه، خدمات متنوعی را در این زمینه ارائه می دهد. خدمات ترجمه غیر رسمی این دفتر شامل ترجمه متون عمومی، تخصصی، ادبی، حقوقی، پزشکی و غیره می شود. ترجمه غیر رسمی توسط مترجمان باتجربه و متخصص انجام می شود و کیفیت بالایی دارد.

ترجمه رسمی اسناد و مدارک

دفتر ترجمه لینگ ایران همچنین خدمات ترجمه رسمی اسناد و مدارک را نیز ارائه می دهد. ترجمه رسمی اسناد و مدارک توسط مترجمان رسمی دادگستری انجام می شود و دارای اعتبار قانونی است. این خدمات شامل ترجمه انواع اسناد و مدارک مانند مدارک تحصیلی، مدارک پزشکی، مدارک تجاری، مدارک حقوقی و غیره می شود.

خدمات صفحه آرایی

دفتر ترجمه لینگ ایران خدمات صفحه آرایی مخصوص شرکت ها را نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل طراحی و صفحه آرایی کتاب، مجله، بروشور، کاتالوگ و سایر محصولات چاپی می شود.

ترجمه بازرگانی و اداری

دفتر ترجمه لینگ ایران خدمات ترجمه بازرگانی و اداری را نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل ترجمه انواع قراردادها، اسناد تجاری، نامه های اداری، گزارشات مالی و غیره می شود.

ترجمه همزمان و حضوری

دفتر ترجمه لینگ ایران خدمات ترجمه همزمان و حضوری را نیز ارائه می دهد. این خدمات برای جلسات، کنفرانس ها، سخنرانی ها و سایر رویدادهای بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

ترجمه فیلم و فایل صوتی

دفتر ترجمه لینگ ایران خدمات ترجمه فیلم و فایل صوتی را نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل ترجمه فیلم های سینمایی، سریال ها، مستندها، تبلیغات و سایر فایل های صوتی و تصویری می شود.

ترجمه مخصوص سازمانها

دفتر ترجمه لینگ ایران خدمات ترجمه مخصوص سازمانها را نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل ترجمه وب سایت، نرم افزار، اپلیکیشن، بازی های رایانه ای و سایر محصولات نرم افزاری می شود.

ترجمه وب سایت

دفتر ترجمه لینگ ایران خدمات ترجمه وب سایت را نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل ترجمه متن، تصاویر، ویدئوها و سایر محتوای وب سایت می شود.

ترجمه مقاله، متن و کتاب

دفتر ترجمه لینگ ایران خدمات ترجمه مقاله، متن و کتاب را نیز ارائه می دهد. این خدمات شامل ترجمه انواع مقالات، متون و کتاب ها از زبان فرانسه به زبان فارسی و بالعکس می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات دفتر ترجمه لینگ ایران می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۱۰۵۶۵۳ تماس بگیرید.

اگر به دنبال خدمات ترجمه دقیق، با کیفیت و سریع هستید، دفتر ترجمه لینگ ایران می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن